![Picture](/uploads/1/2/9/4/12945855/1422361044.jpg?321)
Ελένη Μπέλλου
Ο πρώτος σπόρος βιομηχανικής κάνναβης στην Ελλάδα, φυτεύτηκε στη Βοιωτία, μετά τη νομιμοποίηση της καλλιέργειας της, τον περασμένο Απρίλιο και χθες έφτασε η μεγάλη μέρα… Η πρώτη σοδειά μαζεύτηκε! Και ήταν μια γιορτή ανοιχτή για όλους τους φίλους του φυτού!
http://tvxs.gr/news/ellada/i-proti-sygkomidi-biomixanikis-kannabis-egine-sti-boiotia-fotografies
Ο πρώτος σπόρος βιομηχανικής κάνναβης στην Ελλάδα, φυτεύτηκε στη Βοιωτία, μετά τη νομιμοποίηση της καλλιέργειας της, τον περασμένο Απρίλιο και χθες έφτασε η μεγάλη μέρα… Η πρώτη σοδειά μαζεύτηκε! Και ήταν μια γιορτή ανοιχτή για όλους τους φίλους του φυτού!
http://tvxs.gr/news/ellada/i-proti-sygkomidi-biomixanikis-kannabis-egine-sti-boiotia-fotografies