![Picture](/uploads/1/2/9/4/12945855/published/melitakes-kriti.jpg?1493144673)
Παναγιώτης ΓεωργουδήςO Mανόλης Βαρδάκης, η Στέλλα Χατζηγεωργίου και ο Νίκος Ανδριανάκης είναι τρία από τα μέλη της ΚοινΣΕπ «Μελίτακες». Ο οραματιστής Μανόλης Βαρδάκης μάς λέει: «Πριν από ενάμιση χρόνο ιδρύθηκε η ομάδα “Μελίτακες”, από δέκα άτομα, που είμαστε φίλοι από παλιά. Τώρα ετοιμάζονται να μπουν και πολλοί άλλοι που θέλουν να προσφέρουν ουσιαστικά. Πιστεύουμε πως η ζωή είναι ένα ταξίδι γνώσης και λειτουργούμε ως συνταξιδιώτες. Υπάρχει το όραμα για μια αρμονική συνύπαρξη με τη Φύση και αυτάρκεια»....
http://www.efsyn.gr/arthro/oi-melitakes-agonizontai-gia-tin-aytarkeia-kai-tin-oikologia
http://www.efsyn.gr/arthro/oi-melitakes-agonizontai-gia-tin-aytarkeia-kai-tin-oikologia