![Picture](/uploads/1/2/9/4/12945855/6507271.jpg?300)
Σας καλούμε την Τρίτη 21/06, στις 19:οο στο στέκι μεταναστών, στο Βόλο.
Τα ''Μπισκούνια'' θα φιλοξενήσουν την παιδαγωγική ομάδα του ΄΄Μικρού δέντρου''-Θεσσαλονίκη για να προβάλουν το αυτοοργανωμένο ντοκιμαντέρ ''Η συνέλευση των ποντικών''.
Τα ''Μπισκούνια'' θα φιλοξενήσουν την παιδαγωγική ομάδα του ΄΄Μικρού δέντρου''-Θεσσαλονίκη για να προβάλουν το αυτοοργανωμένο ντοκιμαντέρ ''Η συνέλευση των ποντικών''.