![Picture](/uploads/1/2/9/4/12945855/published/ose-4.jpg?1484473597)
Νατάσσα Αργυράκη
Βαγγέλης ΚολτσίδηςΠώς γίνεται να πραγματοποιείς μία διαδρομή Αθήνα – Έβρος σε 18 ώρες με στάσεις, καθυστερήσεις και κομμάτι της διαδρομής με λεωφορείο λόγω προβλήματος στις γραμμές; Και ποιος τελικά φταίει γι’ αυτή την κατάσταση;
perissotera
Βαγγέλης ΚολτσίδηςΠώς γίνεται να πραγματοποιείς μία διαδρομή Αθήνα – Έβρος σε 18 ώρες με στάσεις, καθυστερήσεις και κομμάτι της διαδρομής με λεωφορείο λόγω προβλήματος στις γραμμές; Και ποιος τελικά φταίει γι’ αυτή την κατάσταση;
perissotera