![Picture](/uploads/1/2/9/4/12945855/2169223.jpg?212)
Το κείμενο που ακολουθεί αποτελεί μια πρόταση κωδικοποίησης των ορθών παρεμβάσεων στα ρέματα και θα συμπληρωθεί μετά από περαιτέρω έρευνα. Το κείμενο επιδόθηκε στην Περιφερειάρχη Αττικής Ρ. Δούρου την Πέμπτη 24/9 κατά την παρέμβαση φορέων και συλλογικοτήτων στο γραφείο της (σχετική ανακοίνωση θα βγεί τις επόμενες μέρες)...
perissotera:
http://dasamarisos.blogspot.de/2015/09/blog-post_25.html
perissotera:
http://dasamarisos.blogspot.de/2015/09/blog-post_25.html