![Picture](/uploads/1/2/9/4/12945855/5748135.jpg?192)
|
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΕΜΠΑΣΠρώην εκπαιδευτικός ΜΕ(Μαθηματικός)και οικο-γεωργός στο Πήλιο. Από το 1990, που "επανατοπικοποιήθηκε", προσπαθεί δια του "παραδείγματος" να συμβάλει στη διαμόρφωση της κατεύθυνσης της τοπικοποίησης Αρχείο
March 2023
|
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΕΜΠΑΣΠρώην εκπαιδευτικός ΜΕ(Μαθηματικός)και οικο-γεωργός στο Πήλιο. Από το 1990, που "επανατοπικοποιήθηκε", προσπαθεί δια του "παραδείγματος" να συμβάλει στη διαμόρφωση της κατεύθυνσης της τοπικοποίησης Αρχείο
March 2023
|